من بارها زائیده ام !

 

من بی دهان ، خندیده ام !

من مست بی سر، سرخوشم !

 

در نیستی پریده ام

با چیز دیگر زنده ام

از عافیت ببریده ام

 

یکبار زاید آدمی

من بارها زائیده ام !

من بارها زائیده ام !

...

    او  هشتصد و اندی سال پیش در چنین روزی پا به دنیا گذاشت  ولی سالها بعد با دیدار دوستی از دیار دوست  از مادر هستی زائیده شد . بارها و بارها زائیده شد و پوست انداخت .

    مولانایی که ما اکنون می شناسیم و دوستش داریم تولد واقعی اش یا همان دگردیسی روحی اش ، به دفعات و مکرر صورت پذیرفته و رخ داده است .

   تولدش و زائیده شدنش مبارک باد . ایام مبارک باد . ایام می ایند تا بر ما  و شما مبارک شوند . مبارک شما و مائیم . مبارک مولاناست . مبارک باد روز جهانی مولانا .

/ 3 نظر / 9 بازدید
متین

روز جهانی مولانا مبارک باد

انجمن تفریحی شادی وب

سلام امیدوارم حالت خوب باشه. یه انجمن تفریحی تازه راه افتاده برای ایجاد محیط صمیمی و دوستانه و سالم برای دختر پسرای ایرونی . خوشحال میشم تو هم به جمع ما بپیوندی . میتونی اوقات فراغتتو اونجا باشی وکلی با کاربرا خوش بگذرونی . حتما سر بزن و عضو شو! منتظرت هستم: http://shadiweb.ir/ اینم لینک ثبت نام : http://shadiweb.ir/member.php?action=register&referrer=1 به امید دیدار فعلا

فرهنگسرای ملل

با سلام و احترام .از شما دعوت میشود در همایش یک نکته از این معنی ، برگزاری ده نشست ادبی از ده شاعر برجسته ایرانی ، شرکت فرمایید . زمان : روزهای سه شنبه از ساعت 18-16 مکان پارک قیطریه تهران ./سخنران خانم رویا احمدی تلفن :22212392 و 22204453 اضافه مینماید :در این همایش به بزرگان ادبی و شاعرانی همچون مولانا حافظ سعدی خیام عطار و ... به همراه برنامه های متنوعی در قالب موسیقی سنتی پخش کلیپ و پاور پوینت ، نیز غزل خوانی ، برنامه پرسش و پاسخ ، پخش فایلهای صوتی و ... پرداخته میشود .حضور جنابعالی را در این همایش گرامی میداریم ./ فرهنگسرای ملل